Socialinė atsakomybė

Socialinės atsakomybės (dar vadinamos – atsakingo verslo) koncepcija yra plataus spektro procesas, kuris apima tiek produkto ar paslaugos gamybos bei kūrimo ciklą, tiek su tuo susijusius aplinkosaugos, socialinius, finansinius bei etinius aspektus.

Dalinamės savo sėkme ir iniciatyvomis, taikant tvaraus verslo sprendimus įmonės veiklos procesuose.

img

AB „Ukmergės gelžbetonis“ atsakingai žiūri į daromą poveikį aplinkai, todėl savo veikloje susidarančias atliekas rūšiuoja maksimaliai, taip išskirdama apie 20 atliekų rūšių. Maksimalus rūšiavimas garantuoja, jog atliekos nesusimaišys ir nepateks su komunalinių atliekų srautu.

img

Siekiame būti draugiška aplinkai įmone, todėl naudojame iš atsinaujinančių energijos išteklių pagamintą 100 % žaliąją elektros energiją.
Tikime, kad tvarumo tema svarbi ir mūsų klientams!
Kiekvienas mūsų gali prisidėti prie aplinkos tausojimo – rinkitės „Powered by Green“ ženklu pažymėtą produkciją.

img

Vykdome iniciatyvą ir siūlome savo klientams polistireninio putplasčio atraižų surinkimo paslaugą, bei tokiu būdu raginame visus prisidėti prie EPS atraižų perdirbimo ir statybinių atliekų mažinimo.

Jei įsigijote „Termoporą“, „Neoporą“ arba „Geoporą“ ir liko atraižų – neišmeskite, jas galima sutvarkyti ir grąžinti antriniam perdirbimui. 

Būdami statybos gaminių įmonė, prisidedame prie aplinkos saugojimo bei tvarumo, todėl kviečiame savo klientus mažinti statybinių atliekų kiekį ir perdirbti EPS atraižas!