Sveikiname artėjančių švenčių proga!

Pastarieji dveji metai buvo sudėtingi bet kokiam verslui. Džiaugiuosi ir didžiuojuosi galėdamas pasakyti, kad turime puikią komandą Ukmergės gelžbetonyje, kurie nepaisant iššūkių, sėkmingai siekė rezultato ir įgyvendino įmonės planus.

Galime pasidžiaugti sėkmingai realizavę savo seną sumanymą- sukūrėme pirmąjį Rytų Europoje tvarų polistireninį putplastį, kuris jau randa savo klientą Lietuvoje, tad tikiu, kad 2022 metai atneš ne vieną sėkmės istoriją. Taip pat neatsilieka ir gelžbetonio gamyklos rezultatai, kurie nepertraukiamai gamina ir planuoja tiekti gaminius į įvairius projektus ir ateinančiais metais. Be kita ko, 2021 metais pasiektos rekordinės pardavimo pajamos, kurios 60% viršijo 2020 metus.

Dėkojame partneriams ir klientams, kurie tiki mūsų atsidavimu ir profesionalumu, o didžiausias dėkingumo žodis yra skirtas įmonės darbuotojams. Dėkoju visam Ukmergės gelžbetonio kolektyvui už susitelkimą, už puikų darbą, už kantrybę, dirbant šiuo didelio neapibrėžtumo laikotarpiu. Linkiu, kad ateinantys 2022 metai atneštų vien geras ir džiuginančias permainas.

Su artėjančiomis šventėmis visus!

Generalinis direktorius Vaclovas Pakulis