Ką žada 2022-ieji? ⏳

Nors besitęsusios pandemijos laikotarpiu susidūrėme su brangstančių žaliavų iššūkiais, turėjome susitelkti dėl žmogiškųjų išteklių planavimo- įmonėje pasiskiepijo 82 proc. darbuotojų , tad nepaisant iššūkių, sėkmingai vykdėme sutartinius įsipareigojimus klientams ir 2021 metais pasiekėme 62 proc. pajamų augimą.

2021 –ji taip pat buvo ambicingi metai: iškėlę sau tikslą, sukurti tvarią termoizoliacinę medžiagą, įgyvendinome ją, asortimentą papildydami dviem naujais gaminiais .
Vienas jų, Neoporas Plius– pilkasis #EPS, kurio termoizoliacinės savybės pagerintos žaliavą papildant didesniu grafito kiekiu, o itin geros termoizoliacinės savybės leidžia suploninti medžiagos sluoksnio storį iki 7 % ir taip sumažinti žaliavų, energijos resursų sąnaudas bei CO2 išmetimus .
O kitas gaminys, visiška #naujiena ir pirmas toks polistireninis putplastis Baltijos šalyse ir Rytų Europoje – Bioporas. Tai sprendimas tvariai statybai: termoizoliacinė medžiaga, pagaminta iš maisto #atliekų !
Be kita ko, įmonė įgijo atliekų tvarkytojo statusą, tad tikslingai dirbame, kad prisidėti prie žaliojo kurso ir tvarios verslo praktikos .

2022 metais sėkmingai startuojame su naujais ir ambicingais gelžbetonio gaminių projektais, tokiais kaip menų centras SEMC, ar daugiabučių projektais, pavyzdžiui, „Jomanto parkas“. Taip pat, skatinsime visuomenę nebūti abejingais, o mažinti polistireninio putplasčio atliekas.

Visokeriopai sieksime išlaikyti turimą poziciją rinkoje ir klientų pasitikėjimą, o jeigu dar nesame pažįstami, susisiekite!