Apie įmonę

Įmonė savo veiklą pradėjo 1958 m.. Pirmaisiais metais buvo gaminamas betonas ir stalių gaminiai. 1993 m. įmonė tapo akcine bendrove „Ukmergės gelžbetonis“, kuri ir toliau tęsia gamybinę veiklą. Reaguojant į rinkos poreikius nuo 1996 metų įmonėje pradėta gaminti termoizoliacinė medžiaga – polistireninis putplastis. Per daugiau nei penkiasdešimt veiklos metų buvo sukaupta didžiulė gamybos patirtis, pelnytas klientų ir partnerių pasitikėjimas.

Šiandien įmonė išsidėsčiusi 10 ha plote Ukmergės mieste ir 30 ha smėlio ir žvyro karjeruose Ukmergės rajone. Gamybiniai pastatai užima 15 000 m² plotą. Bendrovėje dirba apie 170 darbuotojų.

Įmonė nuolatos investuoja į betono ir gelžbetonio bei polistireninio putplasčio gamybos technologijas. Naudodama sukauptą patirtį, kvalifikuoto personalo žinias bei pažangią įrangą įmonė tiekia produkciją Lietuvos statyboms bei eksportuoja gaminius į Skandinavijos šalis.

„Ukmergės gelžbetonis“ nuo pat gamyklos įkūrimo didelį dėmesį skyrė gaminamos produkcijos kokybei ir gamybos kontrolei. Siekiant užtikrinti aukštą tiekiamų paslaugų, produkcijos bei bendrovėje vykstančių procesų kokybę buvo įdiegta kokybės vadybos sistema ISO 9001 ir aplinkos apsaugos vadybos standartas ISO 14001.

Savo veikloje puoselėjame ir vadovaujamės šiomis vertybėmis: patikimumas, profesionalumas, sąžiningumas, tobulėjimas, pagarba sau ir kitiems. Keliame sau tikslą būti patikimu partneriu, tiekiant į rinką saugius ir kokybiškus produktus.

 

Kokybės politika

 

Kokybės vadybos sertifikatas

 

Aplinkos apsaugos vadybos sertifikatas

 

NORDCERT Sertifikatas