Tvarumas- atsakingo verslo kryptis

Socialinės atsakomybės (dar vadinamos – atsakingo verslo) koncepcija yra plataus spektro procesas, kuris apima tiek produkto ar paslaugos gamybos bei kūrimo ciklą, tiek su tuo susijusius aplinkosaugos, socialinius, finansinius bei etinius aspektus.

Dalinamės savo sėkme ir iniciatyvomis, taikant tvaraus verslo sprendimus įmonės veiklos procesuose.

img

Šiandieninės aktualijos ir kliento poreikiai paskatino įmonę žengti visai nauju keliu. Įmonė tapo atliekų tvarkytoja ir klientams pasiūlė naują paslaugą- polistireninio puplasčio atraižų surinkimą. 

Putplasčio atraižas surenkame iš klientų statybos aikštelių, o fiziniai, ar kiti juridiniai asmenys, gali atraižas priduoti mūsų įmonėje Ukmergėje.

img

Siekiant veiksmingai kovoti su polistireninio putplasčio atliekomis, įmonė įsigijo danų gamybos polistireninio putplasčio atraižų kompaktorių, kuris padeda apdoroti ir efektyviai supresuoti įvairaus dydžio putplasčio atraižas. Taip paruoštus putplasčio atraižų blokus, priduodame atliekų perdirbėjams, kurie grąžins polistireną antram gyvenimui.

img

Ieškodami tvarių sprendimų produktų asortimente, papildėme jį dvejais naujais gaminiais. Tai NEOPORAS PLIUS ir BIOPORAS- pirmasis toks polistireninis putplastis Baltijos ir Rytų šalyse.

NEOPORAS PLUS- pilkos spalvos polistireninis putplastis, kurio termoizoliacinės savybės pagerintos žaliavą papildant didesniu grafito kiekiu. Dėl to jo šilumos varža – dar didesnė, o šilumos izoliacinės savybės yra iki 7 % geresnės nei analogiško tankio „NEOPORO“ plokščių.

BIOPORAS – pilkasis polistireninis putplastis, sukurtas tvariai statybai. Gaminant BIOPORĄ, polistireninio putplasčio gamybai įprastai naudojamos iškastinės žaliavos (nafta) yra pakeičiamos atsinaujinančiomis žaliavomis (biodujomis), kurios gaunamos perdirbus organines maisto atliekas.

img

Renkamės tvarias pakavimo medžiagas ir polistireninį putplastį pakuojame į plėvelę, kuri yra pagaminta iš antrinių žaliavų.

Nuolat ieškome aplinkai saugių sprendimų, kuriuos galėtume integruoti savo gamybos procesuose.

img

AB „Ukmergės gelžbetonis“ atsakingai žiūri į daromą poveikį aplinkai, todėl savo veikloje susidarančias atliekas rūšiuoja maksimaliai, taip išskirdama apie 20 atliekų rūšių. Maksimalus rūšiavimas garantuoja, jog atliekos nesusimaišys ir nepateks su komunalinių atliekų srautu.

img

Siekiame būti draugiška aplinkai įmone, todėl naudojame iš atsinaujinančių energijos išteklių pagamintą 100 % žaliąją elektros energiją.
Tikime, kad tvarumo tema svarbi ir mūsų klientams!
Kiekvienas mūsų gali prisidėti prie aplinkos tausojimo – rinkitės „Powered by Green“ ženklu pažymėtą produkciją.