Personalas

Karjera

Nuolat ieškome ambicingų, kūrybingų, trokštančių įdomios ir dinamiškos veiklos darbuotojų. Jei norėtumėte prisidėti prie mūsų komandos, siųskite gyvenimo aprašymą ir trumpą motyvacinį laišką apie dominančias veiklos sritis el. paštu: info@ug.lt.

Darbuotojų sauga ir sveikata

Įmonė rūpinasi darbuotojų sauga ir sveikata, tam skiria daug pastangų bei išteklių kuriant patogią ir saugią darbo aplinką savo darbuotojams. Modernizuojami pastatai, užtikrinama gera patalpų ventiliacija, apšvietimas, temperatūra, darbo ir poilsio režimo laikymasis. Visi įmonės darbuotojai, atsižvelgiant į darbuotojų saugos ir sveikatos reikalavimus, bei darbo pobūdį yra aprūpinti asmeninėmis apsaugos priemonėmis, darbo drabužiais ir avalyne. 

Laisvalaikis

Vertiname ne tik komandinį darbą bet ir laisvalaikį su kolegomis. Įmonė prisideda prie aktyvaus poilsio skatinimo, todėl įmonės darbuotojai turi galimybę dalyvauti Ukmergės Fabrikų Kroso Taurėje bei kituose sporto renginiuose. Įmonė apmoka dalyvio mokestį ir suteikia sportinę aprangą. Žiemos metu įmonės darbuotojai lankosi miesto baseine bei žaidžia krepšinį.

Džiaugiamės, kad turime aktyviai sportuojančių darbuotojų ir puikiai atstovaujančių įmonę įvairiuose renginiuose. 


Taip pat organizuojamos įvairios šventės, išvykos ir renginiai. 

Vasaros metu jau tradiciniu tampa plaukimas baidarėmis, o žiemą lankomės teatre arba koncertuose, edukacinėse programose.

Mokymai

Siekdami pateisinti klientų lūkesčius ir sėkmingai konkuruoti dinamiškoje statybų rinkoje nuolatos investuojame į darbuotojų mokymą ir kvalifikacijos kėlimą. Periodiškai organizuojami vidiniai ir išoriniai mokymai apie brėžinių skaitymą, konstrukcines medžiagas ir darbą su įvairiais įrenginiais.

Smurto prevencijos politika

Įmonėje vadovaujamasi nuostata, kad kiekvienas bendrovės darbuotojas gerbia kito asmens orumą, mandagiai ir pagarbiai bendrauja su kitais, savo elgesiu užtikrina darbo aplinką, kurioje kitas asmuo nepatirtų priešiškų, neetiškų, žeminančių, agresyvių, užgaulių, įžeidžiančių veiksmų.

Smurto prevencija