Personalas

Karjera

Ieškome ambicingų, kūrybingų, trokštančių įdomios ir dinamiškos veiklos darbuotojų. Jei norėtumėte prisidėti prie mūsų komandos, siųskite gyvenimo aprašymą ir trumpą motyvacinį laišką apie dominančias veiklos sritis el. paštu: info@ug.lt.

Darbuotojų sauga ir sveikata

Įmonė rūpinasi darbuotojų sauga ir sveikata, tam skiria daug pastangų bei išteklių kuriant patogią ir saugią darbo aplinką savo darbuotojams. Modernizuojami pastatai, užtikrinama gera patalpų ventiliacija, apšvietimas, temperatūra, darbo ir poilsio režimo laikymasis. Visi įmonės darbuotojai, atsižvelgiant į darbuotojų saugos ir sveikatos reikalavimus, bei darbo pobūdį yra aprūpinti asmeninėmis apsaugos priemonėmis, darbo drabužiais ir avalyne.

Laisvalaikis

Vertiname ne tik komandinį darbą bet ir laisvalaikį su kolegomis. Įmonė prisideda prie aktyvaus poilsio skatinimo, todėl įmonės darbuotojai turi galimybę dalyvauti Ukmergės Fabrikų Kroso Taurėje bei kituose sporto renginiuose. Įmonė apmoka dalyvio mokestį ir suteikia sportinę aprangą. Žiemos metu įmonės darbuotojai lankosi miesto baseine bei žaidžia krepšinį.

Taip pat organizuojamos įvairios šventės ir išvykos. Vasaros metu jau tradiciniu tampa plaukimas baidarėmis. Žiemą lankomės teatre arba koncertuose, edukacinėse programose.

Mokymai

Siekdami pateisinti klientų lūkesčius ir sėkmingai konkuruoti dinamiškoje statybų rinkoje nuolatos investuojame į darbuotojų mokymą ir kvalifikacijos kėlimą. Periodiškai organizuojami vidiniai ir išoriniai mokymai apie brėžinių skaitymą, konstrukcines medžiagas ir darbą su įvairiais įrenginiais.

Sveikinimai 

2019 ir 2020 metai buvo kupini gražių darbo sukakčių. Džiaugiamės galėdami padėkoti ir pasveikinti įmonės darbuotojus ilgamečio darbo sukakčių proga. 

Sukako solidus 40-ties metų darbo jubiliejus, kaip mūsų įmonėje dirba Romualdas Giedraitis, Rimantas Žvirblis ir Regina Čepienė, o taip pat 35-erių metų darbo sukaktis Rimui Barkauskui, Rolandui Jasiulioniui ir Arnoldui Baško. Be to, išlydėjome į pensiją įmonės darbuotoją vyr. mechaniką Vytautą Kuodį.

Nuoširdžiai dėkojame visiems kolegoms už ilgametį atsakingą darbą bei atsidavimą. 
Linkime neblėstančios energijos ir sėkmės!