Sukanka 30 metų

1958 m. pradėjusi savo veiklą valstybinė Ukmergės gelžbetoninių konstrukcijų gamykla, 1993 m. sausio mėn. buvo privatizuota ir tapo įmone AB „Ukmergės gelžbetonis“. Per daugiau nei šešiasdešimt veiklos metų sukaupta didelė gamybos patirtis, pelnytas klientų ir partnerių pasitikėjimas.

Minėdami šią simbolinę sukaktį, norime apžvelgti, kokie buvo prabėgę 2022-ieji?

Sparčiai augęs statybų sektorius lėmė rezultatus: lyginant su 2021 metais, „Ukmergės gelžbetonio“ pardavimo pajamos augo 40 %. Įmonė tiekė gaminius į tokius išskirtinius projektus, kaip Stasio Eidrigevičiaus menų centras ar daugiabučiai gyvenamieji namai „Mėlyni vilkai“ ir „Jomanto parkas“.

Didėjo ir klientų ratas. Sulaukėme kelių dešimčių didesnių ar mažesnių gelžbetonio gaminių užsakymų iš naujų ar nuolatinių užsakovų, tokių, kaip AB „Panevėžio statybos trestas”, UAB „CITUS CONSTRUCTION”, UAB „Omberg”, UAB „Eika“, UAB „Mosta“, UAB „Gilesta“, UAB „Naresta“, UAB „Roner group“ ir kitų.

Polistireninį putplastį sėkmingai platinome mūsų partnerių prekybos tinkluose ir sąrašą papildėme nauju miestu – Taurage. Taigi, 2022 metais didžiausi putplasčio klientai – tai UAB “Lemora”, UAB “Ermitažas”, UAB “Mimeta”, UAB “AD limina” ir kiti. Sunku išvardinti visus, kuriems esame dėkingi.

Didėjančios apimtys augino ir dirbančiųjų skaičių. 2022 metais perkopėme 200 darbuotojų ribą. Net 4% įmonėje dirba virš 30 metų, o 2% – daugiau nei 40 metų. Labiausiai džiaugiamės, kad bendrovėje turime daug profesionalių ir atsidavusių kolegų. Tai puikus įvertinimas darbdaviui.

Beje, praėjusiais metais kolegos buvo kaip niekad aktyvūs sportinėje veikloje. Subūrėme komandą ir dalyvavome Ukmergės fabrikų kroso taurėje, žaidėme tinklinį. Viliamės, jog šiais metais pavyks padidinti sportuojančiųjų gretas.

2023-tieji metai žada lėtesnį tempą, bet mes planuojame gamybą ir džiaugiamės artėjančiais projektais.